X
یکشنبه, ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۰ ۳۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
بررسی میدانی مشکلات واحدهای صنعتی استان مرکزی درسفر دو روزه مدیر کل صنایع غیر فلزی وزارت صمت

بررسی میدانی مشکلات واحدهای صنعتی استان مرکزی درسفر دو روزه مدیر کل صنایع غیر فلزی وزارت صمت

مدیر کل صنایع غیر فلزی وزارت صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی به منظور بررسی و رصد میدانی مشکلات واحدهای در سفری دو روزه به استان مرکزی از واحدهای صنعتی شهرستانهای فراهان ، ساوه وزرندیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی ، محسن صفدری ، مدیر کل صنایع غیر فلزی وزرات صمت بهمراه کارشناسان این اداره کل در سفری دورزوه به استان مرکزی ازتعدادی از واحدهای صنعتی در شهرستانهای فراهان ، ساوه و زرندیه بازدید کرد.

در روز اول مدیر کل صنایع غیر فلزی وزرات صمت به همراه رئیس سازمان از شرکت کبیر ریس فراهان بازدید و درنشستی با مدیران این واحد بزرگ نساجی در خصوص تخصیص سهمیه مواد پترو شیمی بحث و تبادل نظر کردند .

در ادامه با سفر به شهرستان ساوه از واحد های صنعتی پی ای اس ، سای تک ، توسعه پوشینه کسری ،نیکسان صنعت ساوه واقع در شهر صنعتی کاوه بازدید و در جلسات جداگانه با مدیران این واحدهای تولیدی در خصوص سهمیه مواد پتروشیمی و رفع موانع تولید بحث و تبادل نظر کردند و مدیر کل صنایع غیر فلزی وزرات صمت دستورات لازم برای مرتفع شدن مشکلات واحدهای تولیدی را صادر کرد.

حسن ختم سفر دو روزه مدیر کل صنایع غیر فلزی وزرات صمت به استان مرکزی بازدید از شرکت پلیمر فرآور پنگوئن واقع در شهرک صنعتی مامونیه بود این واحد صنعتی در زمینی به مساحت 7 هکتار و با سرمایه گذاری 593 میلیارد ریال زمینه اشتغال 750 نفر را فراهم خواهد کرد.

ظروف و لیوان های ترموفرمینگ PS ، PP و PET، ظروف تزریقی، نی نوشیدنی، لید پت، ورق های PS , PP، پریفورم های پت، درب بطری آب بند و گاز بند، پالت، سطل زباله و … بخشی از تولیدات این شرکت هستند. همچنین چاپ کلیشه و چاپ IML در این شرکت انجام می گیرند.

لازم به ذکر است دراین سفر مدیرکل صنایع غیر فلزی وزارت صمت را علاوه بر کارشناسان اداره کل مذکور معاون امور صنایع و رئیس اداره صنایع غیر فلزی سازمان صمت استان مرکزی نیر همراهی میکردند و

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 6.0234266916911
Query time: 5.1837282180786