X
یکشنبه, ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰ ۲۷
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
بازرسی از 1302 واحد عرضه کننده کالاهای اولویت دار در مردادماه سالجاری

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی :

بازرسی از 1302 واحد عرضه کننده کالاهای اولویت دار در مردادماه سالجاری

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: در مرداد سالجاری از 1302 واحد عرضه کننده کالاهای اولویت دار بازرسی و 67 پرونده تخلف تشکیل شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدنو تجارت استان مرکزی ، محمد جواد قربانیان ، با اعلام این خبر افزود: همواره یکی از دغدغه های وزارت صمت کنترل و رصد بازار و تامین کالاهای اساسی همشهریان گرامی بوده است و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی نیز بر اساس این دغدغه مندی رصد واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی که شامل قند وشکر ، گوشت قرمز ، مرغ وتخم مرغ ، روغن ، برنج ، میوه ، مصالح ساختمانی ، لوازم خانگی ، مشاورین املاک ولامپ می باشد را در دستور کار ماهیانه خود قرارداده است .

وی درادامه افزود: برهمین اساس در مردادماه سالجاری از 1302 واحد صنفی عرضه کننده و مراکز نگهداری کالاهای اولویت دار بازرسی بعمل آمد و تعداد 67 پرونده تخلف به ارزش ریالی سه میلیارد و ششصد و سی میلیون ریال تشکیل و متخلفین به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی با توجه به التهابات بازار سیمان در ماه های گذشته و تشدید نظارت براین کالای اساسی افزود: با توجه به نوسانات بازار سیمان و مشکلات پیش آمده در عرضه این محصول در مردادماه سالجاری با تشدید نظارت بر جذب و توزیع سیمان از 85 واحد صنفی عرضع کننده سیمان بازرسی بعمل آمد و 19 پرونده تخلف به ارزش یک میلیاردریال تشکیل شد .

قربانیان در خاتمه از مردم شریف استان مرکزی درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی شامل عدم درج قیمت ، گرانفروشی ، عدم صدور فاکتور ، اختفا و امتناع از عرضه کالا مراتب را با شماره 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی اطلاع دهند .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1873639424642
Query time: 2.4217586517334