X
دوشنبه, ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۷ ۲۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
1087 واحد صنفی دراراک بازرسی شدند

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی :

1087 واحد صنفی دراراک بازرسی شدند

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: در مرداد ماه سالجاری 1087 واحد صنفی در اراک بازرسی و 151 واحد متخلف شناسایی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی ، محمد جواد قربانیان ، با اعلام این خبر افزود: در مرداد ماه سالجاری روزانه 6 تیم در صبح و 3 تیم بازرسی در عصر از واحدهای صنفی شهر اراک بازرسی کرده و در این مدت 1087 واحدصنفی مورد بازرسی قرار گرفته و 151 واحد صنفی متخلف به ارزش سه میلیارد و چهارصد و هشتاد و چهار میلیون ریال شناسایی شده است.

وی درادامه گفت: عمده کالاهایی که در این مدت مورد رصد بازرسان این سازمان قرار گرفت شامل نان ، برنج ،روغم ، مرغ ، گوشت ، تخم مرغ ، شکر و پوشاک و کیف و کفش بوده است که در این خصوص 94 پرونده تخلف به ارزش یک میلیارد و پانصد و سی و هفت میلیون ریال تشکیل شده است .

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گزارشات دریافتی ستاد خبری نیز گفت: یکی از ابزار های نظارتی سازمان صمت گزارشات مردمی است که در این بازه زمانی در اراک 436 گزارش به ستاد خبری سازمان رسیده که از این تعداد که ازاین تعداد 392 مورد تلفنی ، 26 مورد گزارش حضوری و 18مورد نیز از این گزارشات کتبی بوده که توسط کارشناسان و بازرسان مورد بررسی قرار گرفته است .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8612740834554
Query time: 3.042066415151