X
چهارشنبه, ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۱۸ ۳۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
تشکیل 23پرونده تخلف به ارزش 301 میلیون ریال جهت نانوایان در مرداد ماه سالجاری در زرندیه

سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زرندیه :

تشکیل 23پرونده تخلف به ارزش 301 میلیون ریال جهت نانوایان در مرداد ماه سالجاری در زرندیه

سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زرندیه گفت : درمردادماه سالجاری از 42واحد نانوایی در سطح شهرستان بعمل آمده و 23 پرونده تخلف تشکیل شده است .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی ، مهدی عزیزآبادی ، با اشاره به نظارت بر واحدهای نانوایی سطح شهرستان گفت: عرضه نان باکیفیت به مردم مهم‌ترین مطالبه‌ای است که از سوی اقشار مختلف جامعه پیگیری می‌شود لذا با توجه به حساسیت های بهداشتی و نیز نظارت بر عملکرد نانوایی در مرداد ماه سالجاری از 42 واحد خبازی در سطح شهرستان بازرسی به عمل آمد که 23 واحد به دلیل تخلفات گرانفروشی ، کم فروشی و عدم در ج قیمت به تعزیرات حکومتی معرفی شدند .

وی گفت: دراین شهرستان 72 واحد نانوایی وجود داشته که از مجموع واحدهای متخلف 4 واحد نانوایی سنگک ، 15 واحد لواشی ، 1 واحد تافتون و 3 واحد بربری بوده که ارزش ریالی پرونده هادر مجموع 301 میلیون ریال بوده است.

عزیزآبادی افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته گشت های مشترک بازرسی از واحدهای خبازی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اداره اماکن نیروی انتظامی بصورت روزانه در حال انجام بوده و موارد بهداشتی و تخلفات احتمالی اعم از گرانفروشی ، کم فروشی و عدم درج قیمت توسط کارشناسان به متصدیان واحد ها تذکر داده میشود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.8715893427531
Query time: 4.0514621734619