X
چهارشنبه, ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ۰۷:۴۵ ۴۵
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
رشد 418 درصد سرمایه گذاری در استان مرکزی

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی خبر داد:

رشد 418 درصد سرمایه گذاری در استان مرکزی

معاون امور صنایع صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در چهارماهه ابتدایی سالجاری 105 پروانه بهره برداری صادر شده و 32400 میلیارد ریال سرمایه گذاری دراستان مرکزی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، عادل لهراسبی ، با اعلام این خبر افزود: با صدور این تعداد پروانه بهره برداری 1317 نفر دراستان مشغول بکار شده اند .

وی با اشاره به رشد 1100 درصدی سرمایه گذاری در تیرماه سالجاری دراستان مرکزی در خصوص وضعیت پروانه های بهره برداری صادره دراین ماه نیز گفت: در تیر ماه سال جاری 39 پروانه بهره برداری صادر شده که زمینه اشتغال 385 نفر را با سرمایه گذاری 10438 میلیارد ریالی فراهم نموده است .

لهراسبی افزود: از لحاظ تعداد واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری بیشترین به ترتیب در شهرستان های اراک ، ساوه وزرندیه بوده و بیشترین میزان اشتغال و سرمایه گذاری در بخش صنعت در شهرستان ساوه می باشد.

وی بیان کرد: در میزان طرحهای با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد بیشترین تعداد مربوط به شهرستان اراک و بیشترین اشتغال در شهرستان ساوه بوده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی در خاتمه با اشاره به صدوربیشترین پروانه بهره برداری در تیرماه در شهر اراک خاطرنشان کرد: از لحاظ وضع موجود تعداد واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری بیشترین به ترتیب در شهرستان های اراک ، ساوه وزرندیه می باشد و همچنین بیشترین میزان اشتغال در بخش صنعت در شهرستان ساوه و بیشترین سرمایه گذاری در شهرستان شازند می باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4900019963582
Query time: 2.6985259056091