X
پنجشنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴ ۹۱
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
شرکت نیرو محرکه در مدار تولید

سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زرندیه :

شرکت نیرو محرکه در مدار تولید

سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زرندیه گفت : با پیگیری های صورت گرفته بزودی مشکلات شرکت نیرو محرکه مامونیه مرتفع خواهدشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان مرکزی ، مهدی عزیزآبادی ، با اعلام این خبر گفت: در بازدید نماینده مردم شریف ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی از شرکت نیرو و محرکه واقع در شهرک صنعتی مامونیه بازدید و درنشستی با مدیران این شرکت مسائل و مشکلات بررسی و ارائه راهکار شد.

وی درادامه درخصوص مشکلات این شرکت گفت: عدم نقدینگی این شرکت باعث کندشدن عملیات اجرایی و پیشرفت فیزیکی و درنهایت قراداد واگذاری زمین شرکت در مرحله فسخ قرارداد قرار گرفته که با پیگیری های صورت گرفته و با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در اجرای شعار سال مهلت 9 ماه ای به شرکت مذکور برای پیشرفت فیزیکی داده شد .

سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زرندیه افزود: در خصوص نقدینگی و سرمایه در گردش نیز مقرر شد مسئولین شرکت در سامانه بهین یاب ثبت نام انجام داده تا پس از بررسی های لازم به بانک عامل معرفی شود .

عزیزآبادی درخاتمه با اشاره به رویکرد خوب صنعتگران به سرمایه گذاری دراین شهرستان و احراز رتبه اول سرمایه گذاری در اردیبهشت در سطح استان مرکزی گفت: در اردیبهشت ماه سالجاری 12 جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 1072 میلیارد ریال و اشتغال 655 نفر در شهرستان زرندیه صادر شده که نشان از اشتیاق سرمایه گذاران ، آینده ای پر امید و اشتغالی پایدار دراین شهرستان است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8796626726786
Query time: 2.8546636899312