X
چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۲۸ ۵۵۳
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
مزایده عمومی محدوده های معدنی استان مرکزی

رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی :

مزایده عمومی محدوده های معدنی استان مرکزی

رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: محدوده های معدنی استان مرکزی بصورت مزایده عمومی واگذار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی ، سعید جعفری کرهرودی ، با اعلام این خبر افزود: در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شد، به دستور وزیر صمت، محدوده‌ها و معادن حبس شده، غیر فعال و راکد شناسایی شدند و واگذاری این معادن از طریق مزایده عمومی و به افراد دارای صلاحیت و اهلیت و در قالب بسته‌های سرمایه‌گذاری خواهد بود. وی افزود : برهمین اساس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز درنظردارد نسبت به برگزاری مزایده عمومی یک مرحله ای تعدادی ازمحدوده های معدنی( اکتشافی، بهره برداری و گواهی کشف) اقدام نماید.

رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی درادامه بیان کرد: متقاضیان می توانند ازساعت 8:30 صبح روز جمعه مورخ 31/02/1400 لغایت ساعت 14:00 روز پنج شنبه مورخ 13/03/1400 نسبت به ارائه قیمت در سامانه اقدام نمایند.

جعفری کرهرودی گفت : زمان بازگشایی پاکات و اسناد مزایده روز دوشنبه مورخه 17/03/1400 راس ساعت 10 صبح در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان می باشد. متقاضیان محترم می بایست جهت شرکت درمزایده نسبت به ثبت نام درسامانه مذکور و تهیه گواهی امضاء الکترونیکی (توکن) از دفاتر منتخب پیشخوان دولت اقدام و در مزایده بصورت الکترونیکی از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت شرکت نمایند.

وی درخاتمه خاطر نشان کرد: متقاضیان جهت اطلاع ومشاهده اطلاعات مزایده" از روز جمعه مورخ 31/02/1400 به آدرس الکترونیکی mkz.mimt.gov.ir سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی مراجعه کرده و همچنین می بایست تمامی مدارک مورد نیاز را با امضا دیجیتال و از طریق سامانه ستاد بارگذاری و ارسال کنند. ضمناً نقشه محدوده های معدنی براساس کد کاداستر اعلام شده در مزایده در سامانه کاداستر معادن کشور به نشانی www.cadastre.mimt.gov.ir در قسمت نقشه قابل مشاهده می باشد .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.8914853731791
Query time: 3.1264630953471