X
پنجشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۳۶ ۷۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
راه اندازی 112 واحد راکد استان مرکزی در سال گذشته

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:

راه اندازی 112 واحد راکد استان مرکزی در سال گذشته

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی : سال گذشته ۱۱۲ واحد صنعتی راکد استان مرکزی به چرخه تولید بازگشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، عادل لهراسبی ، ضمن اعلام این خبر افزود: دلایل اصلی رکود واحدهای تولیدی استان مرکزی از سوی تیم‌های تخصصی صنعتی عارضه‌یابی شد و سپس با حمایت‌های مختلفی از قبیل پرداخت تسهیلات، تامین سرمایه در گردش، تامین مواد اولیه، نیروی انسانی و تامین بازار محصولات، به چرخه تولید بازگشتند.

وی ادامه داد: فعال‌سازی یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی در نقاط مختلف کشور پارسال در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار داشت که سهم استان مرکزی از این مهم ۷۰ واحد تولیدی است که تا پایان سال ۱۱۲ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشتند.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اظهار داشت: ۲۴۵ واحد تولیدی راکد دیگر در این استان شناسایی شده که با رایزنی‌های انجام شده زمینه راه‌اندازی بخش قابل توجهی از آنها فراهم شده است.

لهراسبی بیان کرد: ۸۴۲ جواز تاسیس با سرمایه‌گذاری ۱۲۵ هزار میلیارد ریال پارسال در نقاط مختلف این استان صادر شد که در صورت تحقق این طرح‌ها، ۱۷ هزار و ۸۱۹ فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

وی اضافه کرد: ۳۷۰ پروانه بهره‌برداری صنعتی با سرمایه‌گذاری ۱۷۹ هزار میلیارد ریال نیز پارسال در استان مرکزی صادر شد که در صورت تکمیل زنجیره راه اندازی، چهار هزار و ۸۵۳ فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3318333625793
Query time: 2.5246467590332