X
سه شنبه, ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴ ۱۲۰
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
بهره برداری از دو واحد صنعتی با اشتغال 120 نفر و سرمایه گذاری 150 میلیارد ریالی در دلیجان طی یکماه آینده

در بازدید رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی از چند واحد صنعتی دلیجان عنوان شد :

بهره برداری از دو واحد صنعتی با اشتغال 120 نفر و سرمایه گذاری 150 میلیارد ریالی در دلیجان طی یکماه آینده

در سفر یکروزه رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی به شهرستان دلیجان چندین پروژه صنعتی این شهرستان با سرمایه گذاری بیش از 300 میلیارد ریال و اشتغال 200 نفر بازدید شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی ، رئیس ، مسئول حراست و معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی در سفری یکروزه به دلیجان ضمن دیدار و گفتگو با فرماندار شهرستان در نشستی با تولید کنندگان قیر این شهرستان در جریان مسائل و مشکلات واحدهای تولید قیر قرار گرفته و مقرر شد در جلسات آتی راهکارهای برون رفتی از وضعیت فعلی با توجه به منویات مقام معظم رهبری و عمل به شعار سال بررسی شود .

در ادامه این سفر یکروزه سعیدجعفر کرهرودی به همراهی فرماندار شهرستان و سایر مسئولین از پروژه ساتراپ جم واقع در قطب صنعتی بوعلی دلیجان بازدید کرده و ضمن صحبت با مدیر پروژه از خطوط تولید این واحد بازدید کردند .

این واحد صنعتی با سرمایه گذاری 80 میلیارد ریال بزودی به بهره بردای خواهد رسید و زمینه اشتغال 45 نفر را فراهم می کند.

همچنین پروژه الیاف بافتینه پارس درسا با سرمایه گذاری 53میلیارد ارزی و ریالی توسط ایشان بازدید و مقرر شد از طریق استان اقدامات لازم جهت رفع موانع تولید این واحد برداشته شده تا این واحد صنعتی که محصول نهایی آن الیاف پلی استر و با ظرفیت اشتغال 70 نفر است در یک ماه آینده به بهره برداری برسد .

بازدید از شرکت پارس بافت و شرکت مانا ثروت ایرانیان در نراق و بررسی مشکلات این واحد با حضور مدیران دستگاه های خدمات رسان نیز از دیگر برنامه های سفر یکروزه رئیس سازمان صمت استان مرکزی به دلیجان بود .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.111204624176
Query time: 3.2957962354024