X
دوشنبه, ۰۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۲۲ ۱۵۹
طبقه بندی:
 اخبار و رویدادها   شهرستانها   بین الملل   وزارتخانه  
 معدن   تجارت   آموزش و پژوهش   استان  
 صنعت   شهرکهای صنعتی   مصاحبه   صنعت معدن و تجارت در رسانه ها  
 طبقه بندی نشده  
چچ
پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اهمیت تولید داخلی را مضاعف کرد

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اهمیت تولید داخلی را مضاعف کرد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت :نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام "تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها" از سوی رهبر معظم انقلاب، تاکید دوباره بر اهمیت تولید داخلی برای رشد و توسعه ایران است.

به‌ گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ،سعید جعفری کرهرودی ، درپیامی ضمن تبریک سال نو بر فرمایشات مقام معظم رهبری در نامگذاری شعار سال 1400 تاکید کرده و افزود: رهبر معظم انقلاب سال 1400 را سال " تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها " نامگذاری کرده و همه مکلفیم گوش به فرمان مقام معظم رهبری، تمام تلاش خود را برای رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان به کار بندیم .

وی همچنین به شیوع ویروس کرونا و تغییر در سبک زندگی مردم اشاره کرد و گفت: کرونا تهدیدی بود که می توانست هر اقتصادی را به زانو درآورد اما به لطف خدا و تلاش و پشتکار تولیدکنندگان این تهدید به فرصت‌ بی بدیل تبدیل شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ادامه داد: استان مرکزی پس از شیوع این ویروس در تولید محلول‌های ضدعفونی کننده و ماسک پیشرفت های چشمگیری داشته و محصول تولیدی خود را علاوه بر تامین نیاز بازار استان به مناطق دیگر کشور نیز ارسال می کند.

وی بیان کرد: اگر چه کرونا موجب بروز مشکل برای بخش های گوناگون شد اما فرصت مناسبی را برای صنایع و واحدهای تولیدی ایجاد کرد که فعال شدن واحدهای تولید ماسک صنعتی ، افزایش واحدهای تولیدکننده محلول ضد عفونی‌کننده، فراهم شدن تولید "گان" مخصوص کادر درمانی از جمله این فرصت ها است.

جعفری کرهرودی درخاتمه خاطر نشان کرد: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری شعار انقلابی جهش تولید که معظم له در سال گذشته فرمودند امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع، کاملا محقق شود و سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی با اوجه به سیاست های وزارت صمت این شعار را سرلوحه نقشه راه خود قرار داده و در جهت تسهیل و رفع موانع تولید با کمک سایر دستگاه های اجرایی گام در تحقق شعار سال خواهد برداشت

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.0486092567444
Query time: 3.0025135676066