X
سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۸:۱۱ ۵۳۴
چچ

بیانیه حریم خصوصی

بیانیه حفظ حریم خصوصی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی

قابل‌توجه بازدیدکنندگان محترم

بدین‌وسیله بیانیه حریم خصوصی سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی را به اطلاع می‌رساند:

چیستی و هدف از بیانیه حریم خصوصی:

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه‌تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آن‌ها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

موارد قانونی در رابطه با حریم خصوصی:

سازمان صنعت معدن و تجارت بر اساس ماده 7 تصویب‌نامه شماره 112128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به‌منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می‌نماید.

هدف از گرفتن برخی اطلاعات:

اطلاعات جمع‌آوری‌شده از بازدیدکنندگان صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورداستفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شمارا بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا موسسه‌ی دیگی در میان نخواهیم گذاشت.

سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی با امکان ثبت و پیگیری درخواست شما متقاضیان گرامی از طریق میز خدمت الکترونیکی «جهت درخواست غیرحضوری و» منوی تماس با ما <- آدرس و شماره تلفن جهت درخواست حضوری آماده پاسخگویی هست که در این قسمت شما می‌توانید با حوزه‌های مختلف سازمان به‌صورت تمام‌وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

فناوری به کار گرفته‌شده در دریافت اطلاعات:

تارنمای سازمان صنعت معدن و تجارت جهت جمع‌آوری اطلاعات خود از پایگاه اینترنتی سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی از کوکی‌ها به‌منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاینتان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارددیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به‌منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورداستفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصاً متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل‌خواندن است.
یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم کردن تسهیلاتی به‌منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. برای مثال، اگر شما صفحات سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی را شخصی‌سازی کرده باشید یا با سایت سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی رجیستری کرده باشید، یک کوکی به سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی کمک می‌کند تا در بازدیدهای بعدی اطلاعات خاص شمارا فرابخواند. هنگامی‌که شما به پایگاه اینترنتی سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.
شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها رادارید. بسیاری از مرورگرها به‌طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولاً تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

اطلاعات ثبت‌شده از کاربران:

ثبت نشانی IP و ایمیل شما به ما کمکمی کن تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوطه به سرویس‌دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

برخی از وقایع که ناشی از ارائه اطلاعات افراد در وبگاه حادث می‌شود:

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی‌که پیام و یا مطلبی را در بخشی تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت‌های سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرارگرفته و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‌های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.8999506632487
Query time: 1.1733803749084