جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • تشکیل 167 پرونده مربوط به احتکار، اختفاع، امتناع از عرضه کالا دراستان مرکزی

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :

   تشکیل 167 پرونده مربوط به احتکار، اختفاع، امتناع از عرضه کالا دراستان مرکزی

   تشکیل 167 پرونده مربوط به احتکار، اختفاع، امتناع از عرضه کالا دراستان مرکزی

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز گفت: 42 هزار و 260 مورد بازرسی از واحدهای تولید و توزیع سال گذشته در این استان صورت گرفت که در این فرآیند 2 هزار و 801 فقره پرونده تخلفاتی تشکیل شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان مرکزی ،محمدجواد قربانیان ،ضمن اعلام این خبر گفت: ارزش ریالی پرونده های تشکیل شده در استان مرکزی را یکهزار و 790 میلیارد ریال بوده و تمامی این پرونده ها بعد از تایید به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
   وی در خصوص برخورد با احتکار، اختفاع، امتناع از عرضه کالا نیز گفت: معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: در طرح نظارتی نوروز امسال استفاده از ظرفیت بازرسان افتخاری در دستور کار این سازمان قرار گرفت و به طور متوسط روزانه 10 بازرسی در استان انجام می شد.
   قربانیان اضافه کرد: در فروردین ماه امسال سه هزار و 224 مورد بازرسی در نقاط مختلف استان مرکزی انجام شد که 260 پرونده تشکیل و تعزیرات حکومتی استان مرکزی ارجاع شد.
   وی افزود:از روزهای نخست فروردین تا 12 اردیبهشت ماه امسال پرونده های متعددی برای احتکار اقلام اساسی از جمله روغن، برنج و شکر به ارزش ریالی 2 میلیارد و 70 میلیون ریال تشکیل و به تعزیرات حکوکتی استان ارجاع شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,389
تعداد بازدید امروز : 1,429
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28