جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • تقدیر استاندار مرکزی از روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی

   تقدیر استاندار مرکزی از روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی

   آقازاده استاندار مرکزی در آیین گرامیداشت روز ازتباطات و روابط عمومی ، گفت: اطلاع رسانی دقیق و شفاف از اقدامات و دستاوردهای هر سازمان رسالت مهم روابط عمومی هاست که در آگاهی بخشی به جامعه و مدیریت افکار عمومی نقش مهمی دارد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان مرکزی ، سید علی آقازاده در مراسم بزرگداشت روز روابط عمومی از روابط عمومی این سازمان به دلیل اهتمام مجدانه و زحمات بی دریغ روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت بعنوان پرچمدار این دانش و هنر ارزشمند تقدیر و تشکر کرد.

   استاندار مرکزی در سخنانی روابط عمومی را پل میان مردم و مسئولین دانسته و گفت: 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی برای یادآوری و مطرح کردن تلاش های بی وقفه و شبانه روزی فعالان عرصه روابط عمومی است .

   وی با اشاره به اینکه روابط عمومی ها از ارکان مهم مدیریت افکار عمومی در جامعه هستند ، بیان کرد: اطلاع رسانی دقیق، شفاف، به موقع و صحیح از اقدامات، دستاوردها، اتفاقات و رویدادهای هر سازمان رسالت مهم روابط عمومی هاست که در آگاهی بخشی به جامعه و مدیریت افکار عمومی نقش مهمی دارد.

   استاندار مرکزی گفت: فضای مجازی رویکرد رسانه ای را تغییر داده و اخبار به سرعت در این فضا منتشر و در اختیار افراد قرار می‌گیرد که این امر وظیفه روابط عمومی ها را برای انتشار اخبار صحیح و مقابله با اخباری که حقیقی نیستند، سنگین تر می کند.

   وی افزود: روابط عمومی ها باید با علم و دانش و مدیریت افکار عمومی چابکتر عمل کرده و فضای رسانه ای موجود را که می تواند هم فرصت باشد و هم تهدید، مدیریت نمایند.

   آقازاده تصریح کرد: استان مرکزی از روابط عمومی های قوی برخوردار است و باید با حمایت و تقویت جایگاه روابط عمومی ها از این ظرفیت بخوبی بهره گرفته شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,468
تعداد بازدید امروز : 1,508
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28