جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • پس از مدتها تعطیلی درسال رونق تولید ؛ مالگا تولید را از سر گرفت

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   پس از مدتها تعطیلی درسال رونق تولید ؛ مالگا تولید را از سر گرفت

   پس از مدتها تعطیلی درسال رونق تولید ؛ مالگا تولید را از سر گرفت

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی از آغاز به کار کارخانه محصولات لبنی مالگا پس از مدتها تعطیلی در سال رونق تولیدخبر داد .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان مرکزی، محمد رضا حاجی پور اظهار کرد: متاسفانه بدلایل مختلف شرکت محصولات لبنی مالگا که از جمله برندهای مهم حوزه تولید محصولات لبنی استان است، با حدود 60 نفر نیروی کارگری، اداری و مهندسی بیش از یکسال است تعطیل شده و نیروهای این شرکت بیکار شده بودند .

   وی افزود: بعد از پیگیری و رایزنی های متعدد و جذب سرمایه گذار، اخیرا این شرکت به فرد جدید و واجد صلاحیت واگذار و تحویل و تحول انجام شد که امید است تا پایان ماه مبارک رمضان بتوانیم این شرکت را به چرخه تولید شهرستان بازگردانیم .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی در ادامه گفت: تاکید مجموعه فرمانداری شهرستان شازند استفاده این شرکت و سایر شرکتها از نیروی بومی است .

   وی افزود: با مذاکراتی که با سرمایه گذار این طرح انجام شد مقرر شد علاوه به راه اندازی خط تولید این شرکت، طرح های توسعه ای نیز با مشارکت دهیاری ها و سایر افراد علاقه مند در این شرکت تعریف و گسترش پیدا کند .

   حاجی پور اظهار کرد: سیاست اصلی دولت و استاندار استان مرکزی، حمایت از تولید بالاخص راه اندازی واحدهای نیمه فعال است که در این شهرستان از هیچ کوششی در این زمینه دریغ نخواهیم کرد .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی درخاتمه بیان کرد: باتوجه به سیاستهای ابلاغی وزارت صمت مبنی بر رفع موانع تولید و راه اندازی واحدهای غیرفعال و راکد این سازمان اهتمام ویژه دراستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری درسال رونق تولید را بکارخواهد بست و امیدواریم همچون سال گذشته که در کشور رتبه اول راه اندازی و احیاء واحدهای غیرفعال به استان مرکزی اختصاص یافت درسالجاری نیز با همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و بانکهای عامل و استانداری بتوانیم جایگاه خود را تثبیت نموده و شاهد رشد و شکوفایی واحدهای تولیدی استان باشیم .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,587
تعداد بازدید امروز : 1,627
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28