جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • قرارداد ساخت مخازن کروی پتروشیمی شازند توسط ماشین سازی اراک امضا شد

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   قرارداد ساخت مخازن کروی پتروشیمی شازند توسط ماشین سازی اراک امضا شد

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:
   قرارداد ساخت مخازن کروی سه هزار مکعبی روز سه شنبه بین ماشین سازی اراک و پتروشیمی شازند به امضا رسید.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی ، محمد رضا حاجی پور در حاشیه آیین امضای این قرارداد در سالن اجتماعات پتروشیمی شازند گفت: ایران در جنگ اقتصادی قرار دارد و پیروزی در این جنگ مستلزم آرایش منطقی است که نقش صنایع بیش از دیگر بخش های جامعه موثر است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی افزود: سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رونق تولید نامگذاری شده و تمامی ظرفیت های موجود در استان و کشور باید برای تحقق این خواسته معظم له به کار گرفته شود و در سال جاری هیچ جیزی مهمتر از رونق تولید نیست.
   حاجی پور در ادامه درخصوص امضای قرارداد بین ماشین سازی اراک و پتروشیمی شازند بیان کرد: با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی و مدیران عامل این دوشرکت قرارداد ساخت مخازن کروی سه هزار مکعبی توسط شرکت ماشین سازی اراک به امضا رسید.

   وی درادامه گفت: این دو مخزن سه هزار متر مکعب ظرفیت، 18 متر قطر و 40 میلیمتر نیز ضخامت دارد که مواد اولیه آنها نیز که پیش از این وارد می شد از سوی واحد مهندسی و تجهیزات ماشین سازی 100 درصد داخلی شده است.

   حاجی پور همجنین در خصوص شرکت پتروشیمی شازند نیز گفت: این شرکت سال گذشته 370 میلیون دلار محصولات این شرکت به نقاط مختلف جهان صادرات داشته و بازارسنجی و تامین نیاز داخلی در اولویت برنامه های امسال این واحد تولیدی قرار دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,708,936
تعداد بازدید امروز : 1,171
آخرین به روزرسانی : 15:26  1398/02/30