جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • استقلال کنونی کشور و موفقیت های علمی و اقتصادی نتایج رشادت های جانبازان و شهدا است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   استقلال کنونی کشور و موفقیت های علمی و اقتصادی نتایج رشادت های جانبازان و شهدا است.

   استقلال کنونی کشور و موفقیت های علمی و اقتصادی نتایج رشادت های جانبازان و شهدا است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:
   امروز اگر نام جمهوری اسلامی با عزت و افتخار در تمام عالم می درخشد مرهون صبر، استقامت و ایثار و فداکاری جانبازان و ایثارگران است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، در مراسمی از جانبازان شاغل در سازمان تقدیر شد.دراین مراسم محمد رضا حاجی پور ، رئیس سازمان صمت استان مرکزی ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه گفت: اعیاد شعبانیه دارای پیام هایی از جمله وفای به عهد و پیمان با شهدا ، تلاش برای تحقق وصایای آنان و حمایت از ولایت درس هایی است که ما می توانیم سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهیم.

   وی با اعلام اینکه جانبازان نماد شجاعت و فداکاری در جامعه اسلامی هستند، تاکید کرد : شما یادگاران دوران هشت سال دفاع مقدس، حماسه و نگین انگشتر ولایت هستید و امروز که بمناسبت تولد جانباز دشت کربلا ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز نامیده شده وظیفه خود می دانیم از دلاورمردیها و ایثارگری های جانبازان عزیز شاغل در سازمان تجلیل به عمل آوریم .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی درادامه افزود: جانبازان برای سربلندی پرچم ایران اسلامی تلاش کردند و تاکنون امنیت کشور مرهون این عزیزان است . جانبازان و انقلاب اسلامی، سند عینی فداکاری ملت ایران به عنوان اسوه و نمونه های بارز از صبر و استقامت در سال های دفاع مقدس هستند که درس فداکاری و ایثار را به جامعه اسلامی آموختند.

   وی تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که استقلال کنونی کشور و دستیابی به موفقیت های علمی و اقتصادی نتایج رشادت های جانبازان و شهدا است .جانبازان با پایمردی واستقامت و تحمل سختی وناملایمات دردوران دفاع مقدس جسم وجان خود در راه تحقق دین الهی متحمّل بزرگترین سختی ها و مشقّت ها کردند وبا این عمل خود آن را با خدا معامله نمودند.
   حاجی پور با اشاره به اهمیت وجایگاه والای جانبازان، درفرهنگ انقلاب اسلامی به عنوان اسوه های ایثارو مقاومت افزود: جانبازان، نشانه هایی ازمردانگی و رشادت و یادگارانی گرانقدر از دوران دفاع مقدس به شمارمی آیند که امنیت وآسایش امروز ایران اسلامی،دستاورد گرانبهای تلاش وفداکاری این عزیزان وشهدای گرانقدرمیهن است .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی در خاتمه خاطر نشان کرد: اعتقاد قلبی داریم که گرامیداشت ایثار و فداکاری و صبوری جانبازان یک ارزش است و حفظ این ارزش ها ما را به سرمنزل مقصود هدایت خواهد کرد.

   در پایان این مراسم از جانبازان شاغل در سازمان با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر بعمل آمد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,387
تعداد بازدید امروز : 1,427
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28