جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • کمک 65میلیارد ریالی واحدهای تولیدی و اصناف استان مرکزی به سیل زدگان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   کمک 65میلیارد ریالی واحدهای تولیدی و اصناف استان مرکزی به سیل زدگان

   کمک 65میلیارد ریالی واحدهای تولیدی و اصناف استان مرکزی به سیل زدگان

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:
   واحدهای تولیدی و اصناف استان مرکزی همچون گذشته بانیت خیرخواهانه و با همتی مضاعف بیش از 65 میلیارد ریال به سیل زدگان کمک های نقدی و غیر نقدی کردند

   به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان مرکزی ، محمد رضا حاجی پور گفت: یکی از وظایف صنایع و اصناف ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک و یاری به مصیبت زدگان حوادث طبیعی است ، عزیزان تولید کننده واصناف همانطور که درجنگ تحمیلی دوشادوش رزمندگان در صف مقدم و پشت جبهه یاری رسان انقلاب و نظام بودند و همواره دین خود را در همه عرصه های اجتماعی ادا کرده اند اینبار نیز در عزمی مضاعف و همتی عالی حماسه آفریدند .

   وی درادامه افزود: با توجه به مسائل و مصیبت پیش آمده برای هموطنان عزیزمان در سیل اخیر واحدهای صنعتی و صنفی اقدام به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی کردند که این کمک ها بیش از 65 میلیارد ریال برآورد شده است .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تا کنون بیش از 5 محموله به مناطق سیل زده ارسال شده و یکی از این محموله ها شامل 500 هزار بطری آب معدنی و 24500 بسته پوشک کوکومی ، 51840 بسته نوار بهداشتی و 1800 بسته پوشک بزرگسال بوده که با هماهنگی نهادهای ذیربط به استان های سیل زده ارسال شده است .

   حاجی پورهمچنان با اشاره به اعزام تیم های تخصصی از سوی برخی واحدهای تولیدی و صمعتی گفت: چندین تیم تخصصی از شرکتهای تولیدی و نیز ماشین آلات راهسازی از معادن استان به مناطق ارسال شده تا در امر بازسازی و احیا بافت های منازل کمک رسانی کنند .

   وی در ادامه با اشاره به اجرای مسئولیت های اجتماعی واحدهای صنعتی و صنفی خاطر نشان کرد: اجرا و ساخت فاز 2 بیمارستان آیت الله خوانساری یکی از همین عرصه های همت عالی صنوف و صنعت است که در حال پیگیری است .

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی در خاتمه خاطر نشان کرد که ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی همچنان از سوی اصناف و صنایع تا رفع کامل آلام سیل زدگان ادامه خواهدداشت .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,403
تعداد بازدید امروز : 1,443
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28