جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • شرکت زر ساب نمونه بارز بومی سازی دانش صنعتی است

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   شرکت زر ساب نمونه بارز بومی سازی دانش صنعتی است

   شرکت زر ساب نمونه بارز بومی سازی دانش صنعتی است

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:
   شرکت زرساب الگوی موفق یک شرکت ایرانی در برند سازی و مشتری مداری است .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان مرکزی ، محمد رضا حاجی پور در حاشیه بازدید از شرکت زرساب واقع در شهر صنعتی کاوه ساوه گفت: شنیدن درد دل صنعتگر وفاق و همدلی ایجاد کرده و این امر در رونق تولید و رفع موانع و مشکلات واحدهای صنعتی نقش موثری خواهد داشت.

   وی درادامه افزود: سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی پشتیبان واحدهای تولیدی بوده واین امر جزو وظایف ذاتی سازمان است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی نگاه مثبت صنعتگران به سازمان صمت را پشتوانه استواری برای خدمت صادقانه این سازمان دانست و خاطر نشان کرد: نگاه مثبت صنعتگران به سازمان باعث ایجاد همدلی و دلگرمی برای رفع موانع تولید واحدهای صنعتی است واین امر افق پیش روی صنعت را روشنتر کرده و گام های سازمان برای خدمت را استوار تر می کند.

   حاجی پور با اشاره به سوابق درخشان شرکت زرساب بیان کرد: این شرکت با تولید محصولات با کیفیت آشپزخانه و بادانش فنی و مدیریت فوق العاده توانسته به برند درجه یک این محصول در کشور تبدیل شود و بابرند سازی و مشتری مداری نقش بسزایی در بازارهای داخلی ایفا کند.

   وی درخاتمه گفت: تحریک تقاضا بصورت فروش اقساطی یکی از مواردی است که در حال حاضر میتواند به فروش و درآمد زایی شرکت های تولیدی کمک کرده و این موارد باید در سیاست های شرکت ها لحاظ شود.

   درادامه این بازدید مدیر کارخانه زرساب نیز توضیحاتی در خصوص سوابق شرکت و فعالیت های شرکت داد و گفت: این دیدار در ابتدای سال 98 برای مجموعه زرساب بسیار مثمر ثمر خواهد بود و امیدوارم در سال 98 که به نام رونق تولید نامیده شده شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این شرکت باشیم .

   لازم به ذکر است که شرکت زرساب در سال 61 در شهرک صنعتی کاوه ساوه تاسیس ویک شرکت خانوادگی است و در حال حاضر درزمینی به مساحت21000 متر مربع و 12 هزار متر مربع فضای سرپوشیده دردو واحد فعال با 110 نفر اشتغال مستقیم و 85 نفر غیر مستقیم در سازمان فروش مشغول فعالیت بوده و محصولات این شرکت بصورت مستقیم فروش میرود. محصولات این شرکت انواع قابلمه و ماهی تابه می باشد .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,510
تعداد بازدید امروز : 1,550
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28