جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • سال 98، سال تقویت همدلی بخش خصوصی و دولتی در استان مرکزی

   متن پیام نوروزی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی :

   سال 98، سال تقویت همدلی بخش خصوصی و دولتی در استان مرکزی

   سال 98، سال تقویت همدلی بخش خصوصی و دولتی در استان مرکزی

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شد ، سال 1398 ، برای سازمان سال تقویت همدلی بخش خصوصی و دولتی در استان مرکزی است

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی ، محمد رضا حاجی پور در پیامی ضمن لبیک به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی ، سال 1398 را سال تقویت همدلی بخش خصوصی و دولتی در استان دانست وافزود: امیدوارم در سال جدید گام های موثری در رونق و رفع موانع تولید ، افزایش میزان سرمایه گذاری و راه اندازی واحدهای بزرگ تولیدی در جهت توسعه اقتصادی پایدار برداریم .

   متن پیام نوروزی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی بدین شرح است:

   بسم الله الرحمن الرحیم

   ((یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال))

   نوروز دیباچه کتاب طبیعت و فرصت شکفتن و نوزایی است. بهانه ای است تا با بازنگری در احوال خویش ، مسیر تلاش یکساله فرد و جامعه ترسیم گردد.

   اکنون که سال ١٣٩٧ با تمام تلخ کامی ها و شیرینی هایش در سایه متانت ، مقاومت ، صبر ، هوشیاری و بصیرت ملت ایران در ناکام نمودن نقشه های شوم دشمنان قسم خورده در براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی به پایان رسیده است ؛ فرصت مغتنمی در سال جدید در اختیار داریم تا با همت ملت و دولت ، تحت زعامت رهبر معظم انقلاب در جهت اعتلای کشور بکوشیم.

   اینجانب ضمن تهنیت حلول سال ١٣٩٨ که مزین به شمیم آسمانی مولای متقیان امیر المومنین(ع) می باشد ؛ امیدوارم در سالی که مزین به نام ((رونق تولید)) از سوی مقام معظم رهبری شده است ؛ با تلاش تولیدکنندگان و صنعتگران خاصه جوانان غیور این مرز و بوم ، شاهد عبور کشور از تنگناها ، مشکلات اقتصادی و معیشتی و تحریم های ظالمانه دشمنان باشیم و با تقویت همدلی بخش خصوصی و دولتی در استان گام های موثری در رونق و رفع موانع تولید ، افزایش میزان سرمایه گذاری و راه اندازی واحدهای بزرگ تولیدی در جهت توسعه اقتصادی پایدار برداریم .

   محمد رضا حاجی پور

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,581
تعداد بازدید امروز : 1,621
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28