جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • 2500 تن شکر برای استان مرکزی تامین شد

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   2500 تن شکر برای استان مرکزی تامین شد

   2500 تن شکر برای استان مرکزی تامین شد

   رییس سازمان صنعت، معدت و تجارت استان مرکزی گفت:٢٥٠٠ تن شکر برای صنعت، صنف و خانوارها در استان مرکزی تامین شد .

   به گزارش روابط عمومی سازمان صمت استان مرکزی ، محمدرضا حاجی پور در جلسه ستاد خدمات سفر استان بیان کرد: کمیته نظارت و تنظیم بازار ستاد خدمات سفر استان از ۱۹ اسفندماه کار نظارتی خود را آغاز کرد و تاکنون ۶ گشت مشترک انجام گرفته است .

   وی با اشاره به نظارت بر رستوران های داخل شهر و بین راهی، صنوف، هتل ها، دفاتر خدمات مسافرتی و ترمینال های مسافربری گفت: سازمان صمت استان مرکزی در کنار فعالیت های نظارتی کمیته تاکنون ۶۷ گشت مشترک با تعزیرات و دانشگاه علوم پزشکی استان داشته است و این گشت ها تا ۱۷ فروردین ماه ادامه خواهد یافت .

   حاجی پور افزود: ۹۷ بازرسی از واحدهای اقامتی و گردشگری انجام شد که به تشکیل ۹ پرونده تخلف انجامید، همچنین ۲۰ بازرسی از واحدهای حمل و نقل مسافر نیز انجام گرفت و یک پرونده تخلف نیز تشکیل شد .

   رییس سازمان صمت استان مرکزی در خصوص تامین اقلام ضروری شب عید بیان کرد: با همکاری شرکت غله و خدمات بازرگانی استان ۵ هزار و ۵۰۰ کیسه آرد فوق العاده برای نوروز تامین و حواله ۲ هزار و ۵۰۰ تن شکر نیز برای صنعت و صنف و خانوارها تامین شده است، همچنین توزیع میوه شب عید(پرتقال به مبلغ هرکیلو ۳۷۰۰ تومان و سیب هرکیلو ۶ هزار تومان)در ۶۶ مرکز از دیروز آغاز شد و تا پایان عرضه بازرسان در مراکز مستقر خواهند بود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,674,378
تعداد بازدید امروز : 662
آخرین به روزرسانی : 11:55  1398/02/04