جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • انتخاب روابط عمومی سازمان صمت بعنوان هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی

   انتخاب روابط عمومی سازمان صمت بعنوان هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی

   انتخاب روابط عمومی سازمان صمت بعنوان هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی

   در ‌جلسه رای‌گیری هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان مرکزی، روابط عمومی سازمان صمت بعنوان هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی
   شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی با حضور اکرمی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار ، خزائی پور مدیرکل روابط عمومی استانداری،عرب فرماندار شهرستان شازند ، مدیران روابط عمومی های دستگاههای اجرائی استان و اصحاب رسانه برگزار شد.

   دراین نشست اکرمی ،معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: احصای شاخص‌های ارزیابی عملکرد روابط عمومی دستگاه ها ضروری است تا بتوان جایگاه و اثرگذاری این بخش مهم از سازمان ها را ارتقا بخشید.

   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: روابط عمومی ها پل ارتباطی بین جامعه هدف و دستگاه مربوطه خود هستند و از سوی دیگر در ارتباط با رسانه ها هستند، بنابراین شأن و جایگاه روابط عمومی ها در دستگاه ها اگر لازم باشد باید به یک بازتعریف برسد.

   اکرمی بیان کرد: یکی از اقداماتی که روبط عمومی ها بایستی مدنظر قرار دهند، انعکاس جذاب و اصولی عملکردهای سازمان اجرایی خود است، چرا که مردم به همه امور آگاه نیستند و باید به آنها اطلاع رسانی شود.

   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطر نشان ساخت: بایستی فعالیت های روابط عمومی در سازمان ها به روز رسانی شده و از شیوه های جدید بهره گرفته شود، تا بتوان به درستی و به طور اثرگذار به جامعه هدف اطلاع رسانی کرد.

   وی تصریح کرد: اطلاع مردم از فعالیت دستگاه ها عمدتا از طریق طیف گسترده ای از رسانه ها صورت می پذیرد که در این زمینه بایستی روابط عمومی تعامل مطلوب و اثربخشی با رسانه ها داشته باشد.

   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: رسانه ها در حقیقت پل ارتباطی روابط عمومی ها و مردم هستند و این مهم باید مورد توجه روابط عمومی دستگاه های اجرایی قرار گیرد.

   مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل استانداری مرکزی نیز در این جلسه گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی، مجمع اطلاع‌رسانی در سطح استان است و شکل‌گیری این شورا کمک می‌کند که بخشی از این اقدامات ‌مهم و مشکلات پیش‌روی روابط عمومی‌ها در این شورا برطرف شود.

   حسن خزایی‌پور تصریح کرد: روابط عمومی بازوان اطلاع‌رسانی دولت هستند، در یک برهه‌هایی دولت مظلوم واقع شده و در برخی مواقع نتوانسته‌ایم قدم‌های موثر برداریم و مشاهده شده که برخی روابط عمومی‌ها در برقراری ارتباط مستمر موفق نبوده‌اند که نیاز است این ارتباط افزایش پیدا کند.

   وی اضافه کرد: از کاندیداهای انتخابات هیات رییسه ۷ نفر منتخب شده و هرکدام مسئولیت یکی از کمیته‌های فرهنگ و تبلیغات، اطلاع‌رسانی و فضای مجازی، کمیته ارزیابی عملکرد و تعیین شاخص، آموزش، امور بین‌الملل، اجرایی و امور اعضا، پژوهش، نوآوری و افکار سنجی را بر عهده خواهند گرفت.

   در این‌جلسه رای‌گیری هیات رئیسه شورای روابط عمومی‌های استان مرکزی نیز انجام شد.

   نتایج انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان مرکزی اعلام شد

   ١- رجبی از شرکت پتروشیمی شازند

   ٢- اعتماد پور از سازمان صنعت،معدن و تجارت استان

   ٣- عبدالحمیدی از خانه کارگر

   ٤- خانم شکرائی از سازمان جهاد کشاورزی استان

   ٥- بهاری از شرکت آب منطقه ای استان

   ٦- علیمحمدی از شرکت هپکو

   ٧- عزیز محمدی از شرکت ایرالکو

   به عنوان اعضای اصلی و نصیری مقدم از امور مالیاتی استان و نظم آبادی از سپاه روح اله استان به عنوان اعضای علی البدل به مدت دو سال انتخاب شدند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,708,798
تعداد بازدید امروز : 1,033
آخرین به روزرسانی : 15:26  1398/02/30