جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • سه طرح اقتصادی با اعتباری بالغ بر نه میلیارد و 500 میلیون ریال در فراهان به بهره برداری رسید

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:

   سه طرح اقتصادی با اعتباری بالغ بر نه میلیارد و 500 میلیون ریال در فراهان به بهره برداری رسید

   سه طرح اقتصادی با اعتباری بالغ بر نه میلیارد و 500 میلیون ریال در فراهان به بهره برداری رسید

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: سه طرح اقتصادی با اعتباری بالغ بر نه میلیارد و 500 میلیون ریال اشتغال 28 نفر در فراهان به بهره برداری رسید

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، محمد رضا حاجی پور ، در حاشیه مراسم افتتاح این طرحها گفت: در سفر استاندار مرکزی به شهرستان فراهان سه طرح اقتصادی در روستاهای فراهان با سرمایه گذاری نه میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد .

   وی در ادامه درخصوص طرحهای مذکور افزود: کارگاه تولید پوشاک روستای غیاث آباد با اعتباری بالغ بر دو میلیاردریال به بهره برداری رسید که با بهره برداری از این طرح برای چهار نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی همچنین گفت: کارگاه تولید کفش در روستای شیرین آباد خنجین با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال و اشتغال هشت نفر در این سفر به بهره برداری رسید.
   حاجی پور سومین طرح را کارگاه تولید دستکش صنعتی تلخاب نامیده و عنوان کرد: این کارگاه تولیدی با 70 مترمربع زیر بنا و اعتباری بالغ بر چهار میلیاردو پانصد میلیون ریال و ظرفیت 20 هزار جفت در ماه نیز در این سفر بهره برداری شد.

   استاندار مرکزی نیز در حاشیه افتتاح این طرحها در جمع خبرنگاران گفت: سال آینده اولویت کاری بر فعال سازی کارگاه های غیر فعال است و رونق بصنعت و خدمات با جدیت بیشتر در استان پی گرفته می شود.
   آقازاده ادامه داد: همانگونه که واحدهای بزرگ صنعتی استان مرکزی امسال با حمایت های دولت و سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت مجدد را آغاز کردند در سال آینده نیز با بهره گیری از این رویکرد کارگاه های کوچک به ویژه در شهرستان های استان فعال می شوند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,708,932
تعداد بازدید امروز : 1,167
آخرین به روزرسانی : 15:26  1398/02/30