جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • رئیس جدید اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ساوه معرفی شد

   رئیس جدید اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ساوه معرفی شد

   رئیس جدید اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ساوه معرفی شد

   طی حکمی از سوی رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، جعفر گندمکار به عنوان رئیس جدید اداره شهرستان ساوه معرفی شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، روز گذشته طی مراسمی در اداره صنعت ، معدن و تجارت ساوه با حضور محمد رضا حاجی پور ، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی و جمعی از مسئولین این شهرستان از زحمات ابوالفضل شعبانی تقدیر و جعفر گنمکار بعنوان رئیس جدید این شهرستان معرفه شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی در حاشیه این مراسم با اشاره به طبیعی بودن جابجایی مناصب در دستگاه های دولتی گفت: تغییر و تحولات در سازمان ها طبیعی است ودر تمام دوران زندگی این اتفاق تکرار شدنی است. عمل ما در مناصب باید به گونه ای بوده ک رضای خداوند مطرح باشد.

   حاجی پور همچنین گفت: تعامل با دستگاه های دولتی اجرایی و همچنین بخش خصوصی میتواند باعث پیشرفت کارها و تسهیل امور صنایع و اصناف شود .ادارات صمت باید رکن اصلی جلسات شهرستان ها باشند زیرا این سازمان وادارات تابعه دغدغه تولید و کار آفرینی و اشتغال داشته و باید با همدلی و همراهی در جهت رفع موانع تولید گام برداریم و عملی انجام ندهیم که تولید کنندگان دلسرد شوند.

   وی همچنین از تفویض برخی اختیارات به ادارت شهرستانها خبرداد و بیان کرد: در سفراستانی وزیر رایزنی صورت گرفت تا با بسیاری از وظایف سازمان به شهرستان ها تفویض و از رفت و آمد های غیر ضرور به مرکز استان جلوگیری شود.

   حاجی پور درخاتمه باردیگر از زحمات شعبانی که در برهه ای سخت عهده دار امور بودند و کار ها را به نحو احسنت انجام دهند تقدیر و تشکر کرده و گندمکار را چهره های شناخته شده و مورد وثوق شهرستان معرفی کرد و اظهار امیدواری کرد با عملکرد مثبت خود و اداره صمت رضایتمندی مردم و مسئولین این شهرستان را کسب کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,748,496
تعداد بازدید امروز : 1,536
آخرین به روزرسانی : 12:21  1398/03/28