جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی(آزمایشی)

استان مرکزی
   
 
  • یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهر نیم ور محلات گشایش یافت

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی :

   یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهر نیم ور محلات گشایش یافت

   یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در شهر نیم ور محلات گشایش یافت

   یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران با حضور دبیر شورای سیاستگذاری سنگ ایران، رئیس انجمن سنگ ایران، رئیس خانه معدن ایران و جمعی از مسئولان وزارت صنعت ،معدن و تجارت در شهر نیم ور از توابع شهرستان محلات گشایش یافت.

   محمد رضا حاجی پور ضمن اعلام این خبر افزود : این نمایشگاه بین المللی در فضایی به مساحت 90 هزار متر مربع شامل 20 هزار متر مربع فضای سرپوشیده و 70 هزار متر مربع و فضای باز برپا شده است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی افزود : در 350 غرفه این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای حوزه سنگ های معدنی و تزئینی در زمینه های فرآوری سنگ های ساختمانی، معادن سنگ، ماشین آلات استخراج معدنی، قطعات و لوازم سنگ بری، معدن و ماشین آلات تخصصی و سایر صنایع وابسته به این صنعت به نمایش درآمده است.
   وی گفت : 300 شرکت داخلی و خارجی در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیم ور محلات حضور دارند و 12 غرفه این نمایشگاه به شرکت های خارجی اختصاص دارد، 40 درصد از غرفه‌های حاضر در نمایشگاه مربوط به واحدهای تولیدی استان مرکزی است و بقیه مربوط به دیگر استان‌های کشور یا نمایندگی های شرکت های خارجی است.
   مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران نیز گفت : داشتن فضایی مناسب برای نمایش سنگ های کوپ معادن از مهمترین ویژگی های نمایشگاه سنگ نیم ور محلات است.
   نیکفر اظهارداشت: 20 هزار تن سنگ کوپ از 520 معدن فعال 18 استان صادراتی کشور در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده و بزرگترین سالن سنگ کوپ کشور در این نمایشگاه دایر شده است.
   وی خاطر نشان کرد: 85 درصد از سنگ‌های کوپ موجود در نمایشگاه دهم توسط تجار و بازرگانان بین المللی خریداری شد و بسیاری از واحدهایی فراوری سنگ توانستند با ارتباط مستقیم با تجار و بازرگانان سنگ‌های فراوری شده خود را صادر کنند.
   وی اضافه کرد: پیش بینی شده که 100 درصد سنگ‌های کوپ موجود در نمایشگاهامسال توسط تجار و بازرگانان بین المللی خریداری و بسترهای لازم برای افزایش صادرات سنگ‌های فراوری شده فراهم شود.
   مدیرعامل نمایشگاه بین المللی سنگ ایران گفت: تبلیغات برای برگزاری این دوره از نمایشگاه از یک سال پیش آغاز شد و مسئولان نمایشگاه با حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی مختلف مانند بورسا و ازمیر ترکیه، شیامن و شویتوی چین و ورونای ایتالیا معرفی نمایشگاه را درسطح بین المللی انجام دادند، همچنین از 6 ماه پیش تبلیغات نمایشگاه در سطحی گسترده در مجلات بین المللی و تخصصی صنعت سنگ انجام شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,632,680
تعداد بازدید امروز : 541
آخرین به روزرسانی : 16:11  1398/01/01