جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی(آزمایشی)

بنر بالای صفحه
   
 
  • 43 هزار و 910 انبار در استان مرکزی شناسنامه دار شد

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت :

   43 هزار و 910 انبار در استان مرکزی شناسنامه دار شد

   43 هزار و 910 انبار در استان مرکزی شناسنامه دار شد

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 43 هزار و 910 واحد از انبارهای این استان امسال برای کسب شناسنامه در سامانه صنعت، معدن و تجارت ثبت نام کردند.

   «جعفر اصغری» افزود: طرح شناسنامه دار کردن انبارهای کالا در استان مرکزی از نیمه دوم سال 1395 آغاز شده است که در همان سال 2 هزار و 102 واحد انبار دارای شناسنامه شدند.

   وی ادامه داد: در این خصوص 40 هزار و 471 از واحدهای صنعتی ، معدنی ، صنفی ، کشاورزی ، بهداشتی و .... در سال گذشته و یکهزار و 337 واحد نیز در نیمه نخست امسال در نقاط مختلف استان مرکزی شناسنامه دار شدند.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: این استان در خصوص اقدام به شناسنامه دار کردن انبار کالا و خدمات در جایگاه دوم کشور قرار دارد.
   وی اظهار داشت: راه اندازی سامانه انبارها و مراکز نگهداری کالا بر اساس ماده 23 آیین نامه اجرایی مواد 5 و 6 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با هدف مبارزه با قاچاق دنبال می شود.
   اصغری بیان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی مکلف است در این طرح با همکاری جهاد کشاورزی، ادارات کل راه و شهرسازی، اقتصاد و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پست، دانشکده علوم پزشکی، شرکت پخش فرآورده های نفتی، شهرداری ها، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف نسبت به شناسنامه دار کردن انبارها، سردخانه ها و سیلوهای متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی استان اقدام کند.
   وی ادامه داد: اشخاص حقیقی و حقوقی در بخش های مختلف دولتی و غیر دولتی که دارای انبار هستند باید در اسرع وقت به سامانه اینترنتی با آدرس WWW.NWMS.IR مراجعه کنند که در این صورت همه فعالیت های نگهداری، تخلیه و بارگیری زیر نظر سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می شود.
   معاون امور بازرگان و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مرکزی اظهار کرد: مشخصات و آدرس مالک انبارها باید به صورت دقیق در سامانه ثبت شود تا میزان کالاهای ورودی و خروجی برای جلوگیری از قاچاق کالا و ارز شفاف باشد.
   در مجموع بیش از 100 هزار انبار، سردخانه و محل نگهداری کالا در استان مرکزی وجود دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,437,113
تعداد بازدید امروز : 534
آخرین به روزرسانی : 13:19  1397/07/24
Page created in 3.7318050861359 seconds.
memoryUsage : 47015Kb