جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی

استان مرکزی
   
 
  • مشارکت خیرین حوزه تولید و اصناف در ساخت تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در اراک

   با حمایت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی انجام شد

   مشارکت خیرین حوزه تولید و اصناف در ساخت تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در اراک

   مشارکت خیرین حوزه تولید و اصناف در ساخت تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در اراک

   با حمایت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی طرح توسعه بیمارستان آیت اله خوانساری بعنوان تنها بیمارستان تخصصی سرطان غرب کشور در اراک ساخته شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ضمن تشکر و قدردانی از حضور چشمگیر صنعتگران ، معدنکاران و اصناف استان در احداث طرح توسعه این بیمارستان گفت : خوشبختانه فعالان اقتصادی استان در انجام رسالت های اجتماعی و امور خیریه پیشتاز هستند . چاپ بیش از 100 هزار جلد قرآن کریم ، کمک به بازسازی عتبات عالیات و تقبل ساخت ستون های صحن حضرت زهرا(س) ، آزادی زندانیان ، اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ، کمک به تهیه جهیزیه نیازمندان و ..... بخشی از حضور فعالان این حوزه در امور خیریه است.

   محمد رضا حاجی پور در خصوص احداث طرح توسعه بیمارستان تخصصی سرطان غرب گفت : خوشبختانه با کمک خیرین تولید و اصناف شاهد بهره برداری از این پروژه هستیم به طوری که فهرست انتظار بیماران جهت بستری به حداقل رسیده است .

   حاجی پور افزود : این بیمارستان روزانه شاهد مراجعه تعداد زیادی از بیماران مبتلا به سرطان از استان مرکزی و استانهای همجوار است که با توجه به 65 تخت موجود و امکانات محدود بیمارستان پذیرش همه این بیماران میسر نبود و به همین علت احداث فاز دوم بیمارستان در دستور کار مجمع خیرین قرار گرفت .

   وی اظهار داشت : خوشبختانه طی دو سال گذشته با مساعدت و حمایت های ویژه سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی توفیقات خوبی در جذب و هدایت خیرین حوزه تولید و اصناف استان حاصل شد به طوری که منابع مالی و مصالح ساختمانی بیش از 90 درصد از این پروژه توسط خیرین این حوزه تامین شده است.

   لازم به یادآوری است طرح توسعه بیمارستان آیت اله خوانساری اراک در زمینی به مساحت 1000 مترمربع در 4 طبقه با زیربنای 4000 مترمربع به بهره برداری رسیده و برای احداث آن بیش از 110 میلیارد ریال هزینه شده است . 95 تخت بستری ، آزمایشگاه پاتوبیولوژی و واحد ICU پیشرفته از جمله امکانات فاز دوم بیمارستان است

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,708,795
تعداد بازدید امروز : 1,030
آخرین به روزرسانی : 15:26  1398/02/30