جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی(آزمایشی)

استان مرکزی
   
 
  • استاندار مرکزی: امروز افق های روشنی را برای واگن پارس پیش رو داریم

   استاندار مرکزی: امروز افق های روشنی را برای واگن پارس پیش رو داریم

   استاندار مرکزی: امروز افق های روشنی را برای واگن پارس پیش رو داریم

   آقازاده استاندار مرکزی در مراسم امضای قرارداد 50 دستگاه لوکوموتیو باری دیزل الکتریک میان شرکت‌های ایرانی واگن پارس و البرز با شرکت دالیان چین که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد، گفت:امروز افق های روشنی را برای واگن پارس پیش رو داریم.

   آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: شرکت دالیان چین از شرکت های سرمایه گذاری است که سابقه سرمایه گذاری در ایران را دارد لذا به قوانین، شیوه کار و ضوابط کشور آشناست، بر این اساس مشارکت کننده خوبی برای این پروژه انتخاب شده است .

   وی با تاکید براینکه مجموعه استان همه تلاش خود را برای انجام و تحقق این قرارداد به کار خواهد گرفت، افزود: امید است تامین منابع مالی در آینده نزدیک انجام شود و تولید ٥٠ دستگاه لوکوموتیو باری شروعی برای استفاده بیشتر از منابع،توان و ظرفیت شرکت واگن پارس باشد .

   آقازاده ابراز کرد: استان مرکزی و همه دستگاه های مرتبط برای انجام و تحقق بخشی به این قرارداد همه توان و تلاش خود را به کار خواهند گرفت.

   استاندار مرکزی گفت: این قرارداد در زمانی در حال تحقق است که کشور مجددا با زمزمه های تحریم ها مواجه شده است و پیام محکمی است از طرف دولت، بخش خصوصی و مردم که این شعارها برای کشور ما رنگی ندارد .

   آقازاده ادامه داد : در آینده هم با افزایش قراردادها و راه اندازی فناوری جدید می توانیم در بخش های مختلف از جمله صنعت حمل و نقل ریلی قدم های بزرگی را در راستای تولید کالای ایرانی برداریم و شکوفایی استعداد ایرانیان را شاهد باشیم .

   وی گفت: امروز افق های روشنی را برای واگن پارس پیش رو داریم و از وزیر راه و شهرسازی می خواهیم به این کارخانه و کارخانه های مشابهی که د رصنعت حمل و نقل به ویژه صنعت ریلی تلاش می کنند، توجه بیشتری داشته باشند.

   آقازاده به تصویب اجرای راه آهن برقی دوخطه قم-اراک اشاره کرد و گفت: بواسطه این راه آهن شهروندان اراک، اصفهان، تهران و مشهد به سرعت تردد خواهند داشت. اجرای این طرح طی چهار ماه به تصویب رسید و امسال در پیوست بودجه ٩٧ نیز ابلاغ شده است و امید است تا پایان سال با انتخاب پیمانکار روند اجرایی آن آغاز شود .

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,558,156
تعداد بازدید امروز : 112
آخرین به روزرسانی : 13:57  1397/10/30