جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی(آزمایشی)

استان مرکزی
   
 
  • باحضور وزیر راه و شهرسازی: قرارداد ساخت ۵۰ دستگاه لوکوموتیو باری با مشارکت ایران و چین منعقد شد

   باحضور وزیر راه و شهرسازی: قرارداد ساخت ۵۰ دستگاه لوکوموتیو باری با مشارکت ایران و چین منعقد شد

   باحضور وزیر راه و شهرسازی: قرارداد ساخت ۵۰ دستگاه لوکوموتیو باری با مشارکت ایران و چین منعقد شد

   با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی و آقازاده استاندار مرکزی قرارداد ساخت ۵۰ دستگاه لوکوموتیو باری دیزل الکتریک به ارزش ۷۰ میلیون یورو بین دو شرکت واگن پارس و البرز از ایران و شرکت دالیان چین در اراک منعقد شد.

   قرارداد ساخت ۵۰ واگن لوکوموتیو باری دیزل الکتریک میان شرکت‌های ایرانی واگن پارس و البرز با شرکت دالیان چین در حضور عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی و سید علی آقازاده، استاندار مرکزی به ارزش ۷۰ میلیون یورو در محل کارخانجات واگن پارس اراک منعقد شد.

   گفتنی است قرارداد ۵۰ دستگاه لوکوموتیو باری دیزل الکتریک شامل ۳ قرارداد می‌شود که قرارداد اول بین شرکت البرز و دو شرکت واگن پارس و دالیان چین، قرارداد دوم واگن پارس و دالیان و قرداد سوم به منظور انتقال فناوری تولید از دالیان چین به واگن پارس منعقد شد.

   شایان ذکر است شرکت دالیان چین بزرگترین تولیدکننده لوکوموتیو دیزل الکتریک در چین است که بیشترین سابقه صادرات انواع لوکوموتیو در چین را دارد.

   همچنین واگن پارس علاوه بر اینکه دارای بزرگترین و کامل ترین سخت افزار تولید ناوگان ریل در ایران است سابقه همکاری با شرکت های فرانسوی و آلمانی برای تولید انواع لوکوموتیو، واگن و تجهیزات را دارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,558,136
تعداد بازدید امروز : 92
آخرین به روزرسانی : 13:57  1397/10/30