جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان مرکزی(آزمایشی)

استان مرکزی
   
 
  • فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند

   فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند

   فعالان صنعت گردشگری مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شدند

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: فعالان صنعت گردشگری از ابتدای دی ماه سال جاری درشمول دریافت تسهیلات رونق تولید قرار گرفتند و اجرایی شدن سازو کارهای این تصمیم در استان نیز کلید خورده است.

   محمدرضا حاجی پور در گفت و گو با ایرنا افزود: متقاضیان واجد شرایط این تسهیلات می توانند درخواست خود را در سایت بهین یاب به آدرس www.Behinyab.ir ثبت و سپس با مراجعه به بخش اطلاعیه های سایت سازمان پرسشنامه های تکمیلی را کامل کنند.
   وی بیان کرد: اعطای تسهیلات رونق تولید در صنعت گردشگری نامحدود عنوان شده و تمامی فعالان واجد شرایط این بخش می توانند درخواست خود را در سامانه بهین یاب مطرح کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ادامه داد: پرداخت تسهیلات رونق تولید از سال گذشته و با هدف حمایت از صنایع کوچک و متوسط آغاز شد در همان سال حدود هفت هزار و 200 میلیارد ریال تسهیلات به صنایع استان مرکزی تزریق شد.
   وی ادامه داد: امسال بخش معدن و نوسازی و بازسازی تجهیزات و عوامل تولید نیز مشمول دریافت تسهیلات رونق تولید شده اند که بر این اساس شمار قابل توجهی از معادن و صنایع استان مرکزی به روز رسانی شدند.
   حاجی پور اظهار کرد: 524 واحد صنعتی و کشاورزی در این استان در 9 ماه امسال با مشارکت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و با معرفی به بانک های عامل در مجموع چهار هزار و 723 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.
   وی گفت: بر اساس ابلاغ بانک مرکزی به مدیران بانک های دولتی و غیر دولتی، واحدهای تولیدی معرفی شده به بانک ها باید از شرط نداشتن بدهی غیرجاری و چک برگشتی مستثنی باشند.
   2 هزار و 714 واحد تولید کوچک، متوسط و بزرگ و 532 واحد معدنی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت می کنند.
   استان مرکزی به عنوان چهارمین قطب صنعت و دومین قطب صنایع مادر تخصصی در کشور مطرح است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,507,447
تعداد بازدید امروز : 415
آخرین به روزرسانی : 13:43  1397/09/22
Page created in 2.4018068313599 seconds.
memoryUsage : 46752Kb